اقامه نماز توسط بیش از ۱۸ هزار و ۲۰۰ مسافر نوروزی در خیمه‌های نماز ایستگاه‌های ایمنی سلامت خوزستان

سخنگوی جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: از آغاز طرح نوروزی تاکنون ۱۸ هزار و ۲۱۸ مسافر نوروزی در خیمه‌های نماز ایستگاه‌های ایمنی و سلامت استان اقامه نماز کرده اند.

بصبرت نو خوزستان: به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان؛ محمد بزاز زاده بیان کرد: در حوزه جوانان اقدامات و فعالیت‌های مختلفی مانند دوستدار کودک، مخاطرات زیست محیطی، خیمه نماز و … انجام می‌شود. تا پایان روز دهم فروردین ماه ۱۴۰۲ ، ۵۹ هزار و ۸۱۸ مسافر نوروزی از خدمات ایستگاه های ایمنی سلامت مسافرین نوروزی در استان بهره مند شده اند.

او در ادامه به ارائه عملکرد هلال احمر خوزستان تا پایان روز نهم پرداخت و افزود: در این مدت هزار و ۴۶۷ مسافر نوروزی با توجه به شرایط جوی حاکم بر منطقه و در راه مانده اسکان اضطراری داده شده اند.

مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان ادامه داد: ۲۹ هزار و ۶۴۲ میهمان ضمن حضور در فضای ایستگاه ها به کمپین بهبود رفتارهای ترافیکی پیوسته اند. ۲۴ هزار و ۲۱۶ کودک نیز باحضور در فضاهای دوستدار کودک، آموزه های امدادی متناسب با شرایط سنی خویش را فرا گرفته اند.

مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به گستردگی حوزه جغرافیایی استان و وقوع حوادث گوناگون در آن ادامه داد: بیش از ۳۳ هزار و ۳۱۳ نفر در این ایام در حوادث مختلف آسیب دیده اند.

مشاهده بیشتر

admin

پایگاه خبری بصیرت نو

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا