موضوعات داغ

اشتغالزایی برای جوانان و حفظ اشتغال کارگران مورد توجه مسئولان فارس قرار بگیرد

فرمانده سپاه فجر:
اشتغالزایی برای جوانان و حفظ اشتغال کارگران مورد توجه مسئولان فارس قرار بگیرد
به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، جلسه هم اندیشی هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج کارگران و کارخانجات فارس با حضور فرمانده سپاه فجر و ریاست اداره کل کار، تعاون و امور اجتماعی استان برگزار شد.
سردار بوعلی در این مراسم با بیان اینکه دیدگاه کلی سپاه فجر کمک و یاری به مسئولان استان برای گره گشایی از مشکلات است، گفت: کارهای بزرگی طی سال اخیر در قالب نهضت کمک مومنانه در استان انجام شده که نتیجه همکاری، هماهنگی و مشارکت خیرین نیک اندیش فارس، بسبجیان و مسئولان بوده است.
وی با بیان اینکه اقتصاد و اشتغال دو مسئله مهم استان هستند که باید مدنظر مسئولان قرار داشته باشند، گفت: اشتغالزایی و در کنار آن تامین امنیت شغلی کارگران دو مولفه مهم در موضوع اقتصاد فارس هستند.
وی خاطرنشان کرد: ظرفیت های سپاه فارس آماده همکاری و بکارگیری در زمینه ایجاد شغل برای جوانان بومی استان است.
سردار بوعلی با اشاره به اجرای موفق طرح توکاد در استان فارس، گفت: این طرح موفق که شایسته است بعنوان یک الگو در کشور مطرح شود در راستای تامین تبلت برای دانش آموزان نیازمند نتایج درخشانی داشته است.
وی با بیان اینکه نتایج درخشان این طرح های نوآورانه نشاندهنده ظرفیت های عظیم فارس است، ادامه داد: در روزهای پایانی سال برای آزادی ۲۰۰ زندانی در قالب طرح نذر رهایی برنامه ریزی شده، بسته های معیشتی برای اهدا به محرومان و قشر کارگر در حال آماده سازی است و آماده تسهیل گری برای حضور اقشار کارگر در طرح صندوق های قرض الحسنه مردمی هستیم.
وی با بیان اینکه فرماندهی سپاه فجر مسائل و مشکلات قشر کارگر را در سطوح مختلف و در جلسات استانی پیگیری می کند، گفت: هیئت اندیشه ورز بسیج کارگران و کارخانجات نیازمندی ها و مشکلات قشر کارگر را شناسایی و طرح های جامع برای حل این مشکلات پیشنهاد دهد.
فرمانده سپاه فجر خاطرنشان کرد: ارائه طرح های تخصصی برای حل مشکلات و طرح های نوآورانه یکی از رسالت های مهم هیئت های اندیشه ورز اقشار بسیج است.
انتهای پیام/

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
منبع
بسیج نیوز
مشاهده بیشتر

admin

پایگاه خبری بصیرت نو

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا