مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان ؛فیلمسازان خوزستانی جشنواره رسام، نسبت به سالهای گذشته رشد خوبی داشته اند

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان از رشد فیلمسازان خوزستانی جشنواره فیلم کوتاه رسام نسبت به سالهای گذشته خبر داد .

به گزارش خبرنگار بصیرت نو خوزستان :مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان در آیین اختتامیه چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه رسام که عصر یکشنبه 30 بهمن در ماهشهر برگزار شد، بیان کرد : سرزمین و بهترین عقبه ی ابادان، سرزمین مردان مرد که باعث شدند آبادان سقوط نکند ماهشهر بود .

سردار عبدالرضا مرادحاجتی در خصوص تاثیر جشنواره رسام بر جوانان خاطرنشان کرد : با برگزاری چنین جشنواره هایی می توانیم جوانان حرفه فیلم سازی را برای کشور اسلامی تقویت کنیم ؛ در ایران و خصوصا خوزستان سوژه های ناب بسیاری وجود دارد که بتوانیم حرف برای گفتن داشته باشیم .

به گفته وی؛ حوزه مقاومت ، حوزه هشت سال دفاع مقدس، کشورهای اهل مقاومت هر کدام در حوزه خود بی نظیر هستند .

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان گفت : ملتی که بیدار  باشد و بداند کشورهای اجنبی بارها و بارها هجوم آورده اند ، این مملکت و بعضا استان ها حتی شهرهایی از خوزستان را به اسارت بردند؛ امروز با فیلم های نماد مقاومت که سبب می شود پختگی برای نسل جوان ما اتفاق بیفتد در مقابل ظلم می ایستند .

مرادحاجتی با اشاره به رشد فیلم سازان خوزستانی نسبت به سالهای گذشته خاطرنشان کرد : در این دوره از جشنواره 11 خوزستانی موفق به کسب مقام شدند درصورتی که سالهای گذشته یک یا دو نفر بودند و این افتخار بزرگ و بسیار تاثیر گذاری است .

وی افزود : درود بر قاسم ولایت و درود بر قاسم هایی که با جانشان این مملکت را امن کردند تا امروز به راحتی وارد ماهشهر شویم؛ امروز چهارمین دوره رسام در ماهشهر به کار خود پایان داد و آغازی برای مرحله جدید و دور پنجم رسام است که انشالله بتوانیم با حضور فیلمسازان جوان آن را به نمایش بگذاریم .

خبرنگار : معصومه مجدم

مشاهده بیشتر

admin

پایگاه خبری بصیرت نو

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا