همایش فرصت ها و چالش های استان خوزستان برگزار می شود

معاون دانش و پژوهش سپاه ولی عصر(عج) خوزستان از برگزاری همایش فرصت ها و چالش های استان خوزستان در تحقق شعار سال در پایان خرداد ماه خبر داد.

به گزارش بصیرت نو خوزستان : سرهنگ ممبینی در این خصوص بیان داشت: این همایش با حضور شرکت های صنعتی و تولیدی، مراکز تحقیقاتی و دانسگاهی و نیز نهادها و سازمان های نظامی خوزستان برگزار می گردد. تاکنون در جهت ارسال مقالات علمی ترویجی، علمی پژوهشی استقبال بسیار خوبی صورت گرفته است. این مقالات توسط اساتید دانشگاه ها و نیز صاحب نظران صنایع استان از نظر شکلی و محتوایی مورد داوری قرار می گیرند و مقالات برگزیده در روز همایش توسط پژوهشگران ارائه می گردد.
معاون دانش و پژوهش سپاه ولی عصر(عج) اعلام داشت تاکنون مقالات زیادی توسط پژوهشگران، اندیشه ورزان و فعالین علمی این رده به دبیرخانه همایش ارسال شده است.

معاون پژوهشی سپاه ولیعصر (عج) خوزستان از استقبال بی نظیر و گسترده پژوهشگران، اندیشه ورزان و فعالین علمی سازمان ها، شرکت ها،ادارات و دانشگاه های استان جهت شرکت در این همایش خبر داد.

دکتر فیروز ممبینی در این خصوص اعلام داشت، انشاالله این همایش در پایان خرداد ماه در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می گردد.
تاکنون حدود 200 مقاله در محورهای همایش توسط دبیرخانه همایش جمع آوری گردیده است که در واقع نشان از همت و دغدغه مسئولان و فعالین علمی جهت رفع مسأله ها و چالش های استان پیرامون این محورهای همایش می باشد.

مشاهده بیشتر

admin

پایگاه خبری بصیرت نو

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا