۲ مدافع سلامت دیگر خوزستان آسمانی شدند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپوراهواز نیز با صدور پیامی ضمن ابراز تسلیت گفت: هاجر عیدی زاده از پرسنل شبکه بهداشت گتوند و محمدعلی حسن علیزاده از پرسنل شبکه بهداشت مسجد سلیمان در راه دفاع سلامت ملت جان باختند.

به گزارش خبرنگار بصیرت نو،  ویروس کرونا خوزستان را در شرایط ناگوار قرار داده و کادر درمان و مدافعان سلامت در خدمت مقدم مقابله با کرونا هستند.

هاجر عیدی زاده از پرسنل شبکه بهداشت گتوند و محمدعلی حسن علیزاده از پرسنل شبکه بهداشت مسجد سلیمان دو فرد مبتلا به کرونا بودند که علی رغم تلاش کادر پزشکی جان باختند.

فرهاد ابول نژادیان نیز با صدور پیامی به بازماندگان آن‌ها و مدافعان سلامت استان خوزستان تسلیت گفت و افزود: متاسفانه وضعیت بغرنج شیوع کرونا در خوزستان منجر به افزایش مخاطرات برای کادر جان بر کف بهداشت و درمان استان شده، با این وجود این عزیزان در راه دفاع از سلامت مردم ثابت قدم هستند اما این سوال را باید پرسید که قلیلی از جامعه با درگذشت چند نفر دیگر از خادمان سپیدپوششان قرار است دست از پروتکل شکنی و بازی با جان خود و سایرین بردارند؟

هفته گذشته نیز دو تن دیگر از مدافعان سلامت بر اثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست دادند و این اتفاق نشانه‌ای از وضعیت بسیار بحرانی کرونا در خوزستان است که کادر درمان زیر فشار پر رنج آن به سختی ایستاده‌اند و برای کنترل وضعیت نیاز به مدیریت و تدبیر بهتر مسوولان ملی و مدیران استانی است.

مشاهده بیشتر

admin

پایگاه خبری بصیرت نو

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا