دعوت سازمان بسیج رسانه به حضور حداکثری و آگاهانه در انتخابات

به گزارش پایگاه خبری بصیرت نو؛ سازمان بسیج رسانه از مردم برای حضور حداکثری و آگاهانه در انتخابات دعوت و اعلام کرد: انتخابات پرشور و با حضور حداکثری از ارکان حکمرانی درست و مایه پیشرفت و سربلندی کشور است.

 سازمان بسیج رسانه طی بیانیه از مردم برای حضور حداکثری و آگاهانه در انتخابات دعوت کرد.

رهبر انقلاب: جمهور و مشارکت مردم در ذات جمهوری اسلامی است که انتخابات و تعیین مسئول کشور، مهمترین مظهر آن است.

انتخابات به عنوان مظهر مردم سالاری دینی در جمهوری اسلامی، برگ دیگری بر حماسه‌های حضور خواهند افزود و بر همه اقشار اجتماعی و به فعالان رسانه‌ای است تا نسبت به برگزاری انتخاباتی رشد دهنده که مسیر پویش حق را در جامعه اسلامی هموارتر می‌سازد، اهتمام ویژه داشته باشند.

انتخابات پرشور و با حضور حداکثری مردم از ارکان حکمرانی درست و مایه پیشرفت و سربلندی کشور عزیزمان است.

حضور همه آحاد ملت در پای صندوق‌های رأی، نشانه حضور مردم شریف ایران در صحنه‌های مهم و حساس اداره کشور است، مشارکت حداکثری مردم باعث افزایش سرمایه اجتماعی و تسهیل راه‌های حل مشکلات و فراهم سازی زمینه پیشرفت کشور در عرصه‌های بین الملل خواهد شد.

رسانه‌ها و فعالان رسانه‌ای باید با سعه صدر، تبیین و تحلیل منصفانه و اندیشیدن به قدرت و اقتدار ایران اسلامی، مردم را به حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کنند و امیدآفرین باشند و بعد هم در معرفی نامزدهای اصلح به جامعه ایفای نقش کنند.

سازمان بسیج رسانه از آحاد مردم ایران به ویژه اهالی متعهد رسانه که خواهان عزت و پیشرفت ایران هستند دعوت به عمل می‌آورد تا برای خلق حماسه‌ای دیگر پای صندوق‌های رأی حضور پیدا و بار دیگر دشمنان را از طمع به این سرزمین ناامید کنند.

مشاهده بیشتر

admin

پایگاه خبری بصیرت نو

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا