در مدیریت مصرف برق صرفه‌جویی کنید، خودرو جایزه بگیرید

به گزارش پایگاه خبری بصیرت نو؛ مدیر روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای خوزستان با اشاره به پاداش‌های مدیریت مصرف برق، از افزایش مصرف در شبکه برق خوزستان نسبت به مدت مشابه در سال قبل خبر داد.

سید حجت‌اله موسوی بیان کرد: با توجه به استقرار توده هوای گرم و وقوع دماهای بالاتر از ۴۸ درجه، اوج مصرف شبکه برق به دلیل استفاده از بار سرمایشی افزایش پیدا کرده است.


وی افزود: اوج مصرف شبکه برق خوزستان در روز جمعه (۱۱ خرداد) با مصرف هشت هزار و ۳۸۹ مگاوات نسبت به هفت هزار و ۴۷۸ مگاوات مدت مشابه در سال قبل ۱۲.۸ درصد رشد داشته است.

وی با دعوت از مردم برای مدیریت مصرف برق، تصریح کرد: مشترکین با کاهش مصرف می‌توانند علاوه بر کمک به حفظ پایداری شبکه برق، از پاداش‌هایی که شرکت توانیر برای این موضوع اختصاص داده است، بهره‌مند شوند.


به گفته مدیر دفتر روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای خوزستان، بر اساس مشوق‌های وزارت نیرو و شرکت توانیر، مشترکان با کاهش مصرف برق خود می‌توانند علاوه بر رایگان شدن قبض برق مصرفی مانند سال گذشته، از جوایز ارزنده صدها خودرو اتوماتیک، لوازم خانگی و میلیون‌ها جوایز دیگر نیز بهره‌مند شوند.
موسوی با قدردانی از همراهی مردم در مدیریت و کاهش مصرف برق در سال گذشته، اضافه کرد: مشترکان می‌توانند با نصب نرم‌افزار کاربردی BA-ENERGY.IR بر روی گوشی هوشمند خود در جریان عملکرد این پویش و بهره‌مندی از جوایز ارزنده آن قرار بگیرند.


شرکت برق منطقه‌ای خوزستان مسئولیت تامین و انتقال برق در ۲ استان خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد را بر عهده دارد.

مشاهده بیشتر

admin

پایگاه خبری بصیرت نو

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا