همزمان با سراسر کشور راهپیمایی با شکوه یوم الله ۱۳ آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز بل حضور اقشار مختلف مردم در شهرستان باغملک برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری بصیرت نو ؛ با حضور امام جمعه ، فرماندار ، معاونت سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان ، دادستان عمومی و انقلاب ، فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه ، فرماندهی نیروی انتظامی ، بخشدار مرکزی ، شهردار ، اعضای شورای شهر ، روحانیون ، بسیجیان ، روسای ادارات ، هلال احمر ، دانش آموزان ، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و جانبازان و اقشار مختلف مردم در شهرستان باغملک برگزار شد.
دکتر شهاوند معاونت سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان در جمع مردم شهید پرور و همیشه در صحنه باغملک گفت: فلسفه اصلی صحبت ما دانش آموزان و دانشجویان است که نقش کلیدی و بنیادین در این روز داشتند و برگرفته از روزی است که دانش آموزان در مقابل ظلم و استکبار مانده اند.
وی افزود: امروز ضرورت دارد که ما مسئولین و دانش آموزان در این مناسبت ها شرکت داشته باشیم و بگوییم که در این روز چه اتفاقی رخ داده است و مهم ترین اتفاقی که امروز مورد بحث است این است که ۷۵ سال مردم فلسطین و غزه مورد ظلم رژیم استکبار واقع شده اند و اسرائیل ۷دهه است که دارد نسل کُشی میکند.
وی با اشاره به نظام فعلی آمریکا و اشغال گری هایش بیان کرد: بزرگترین نسل کُشی حال حاضر در فلسطین و غزه در یک جنگ نابرابر دارد شکل میگیرد و گروهی کاملا مسلح در مقابل مردم بی دفاع ایستادند که تا کنون بیش از ۸ هزار زن و کودک و پیر و جوان به شهادت رسیدند.
معاونت سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان خاطر نشان کرد: مجاهدین ما تا کنون حمایت های خوبی داشته اند و آمریکا از طریق طوفان الاقصی مورد حقارت قرار گرفت و در طول این چند سال شکست های خود را مکرر تجربه کرده است و ملت ها بیش از گذشته بیدار شدند و دفاع ها در مقابل ظلم های به فلسطین بیشتر شده است.
وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که ظلم پایدار نخواهد ماند یادآور شد: این ظلم ها دوامی ندارد و طبق وعده بزرگان به زودی بساط ظلم از کشورهای اسلامی برداشته خواهد شد و اسرائیل به دنبال کوچ اجباری مردم است که دولت ها و مردم باید بیدار باشند و در مقابل آنها ایستادگی کنند.
دکتر شهاوند عنوان کرد: مردم ایران در حمایت از فلسطین حضور دارند و اسرائیل دارد سرعت شکست خود را تسریع میبخشد و شعار ما نظام نوین اسلامی و آرمان گرایی است که آرمان ما شکل گیری نظام و تمدن است و قطعا باید در صحنه باشیم تا با آرمانی که در دل و اندیشه و تفکر داریم پرچم را به دست صاحب اصلی خود امام عصر(عج) برسانیم.

وی در پایان با اشاره به انتخابات پیش رو افزود: انشالله که شاهد حضور پرشور مردم باغملک که در همه صحنه ها حضور داشتند باشیم و این هم یک نوع حضور در مقابل استکبار است و شما همانطور که در همه صحنه ها از جمله انقلاب ، دفاع مقدس و…بوده اید در این روز نیز حضوری حماسی داشته باشید.

مشاهده بیشتر

admin

پایگاه خبری بصیرت نو

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا