دومین جشنواره‌ی رسانه ایی بانوان حریم رسالت در خوزستان برگزار می‌شود

دومین جشنواره‌ی رسانه ایی بانوان حریم رسالت در خوزستان برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه خبری بصیرت نو ؛ رئیس بسیج رسانه استان خوزستان از برگزاری دومین جشنواره رسانه‌ای «بانوان حریم رسالت» درخوزستان خبر داد و گفت: مهلت ارسال آثار به این جشنواره ۲۵ مرداد اعلام شده است.
سجاد بهمئی مسئول بسیج رسانه استان خوزستان در جمع خبرنگاران گفت: فراخوان دومین جشنواره رسانه‌ای «بانوان حریم رسالت» از امروز، ۴ تیرماه در خوزستان اعلام شد و علاقمندان تا ۲۵ مردادماه سال جاری می‌توانند آثار خود را به این جشنواره ارسال کنند.
وی افزود: دبیرخانه‌ی این جشنواره که امسال در ابعاد ملی و بین المللی برگزار می‌شود، در گیلان مستقر است و همه بانوان فعال در عرصه‌ی رسانه‌های ۵۷ کشور جهان می‌توانند، همراه و همگام با بانوان رسانه ایی کشور در این جشنواره شرکت می‌کنند.
مسئول بسیج رسانه استان خوزستان با اشاره به برگزاری اختتامیه این جشنواره در مهرماه سال جاری بیان کرد: این جشنواره در قالب‌های گزارش تحقیقی و تحلیلی، گزارش خبری، مصاحبه، یادداشت و سرمقاله، تیتر، اینفوگرافی، موشن گرافی، عکس، کلیپ و گزارش ویدیوئی، مستند و پادکست برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره باید جهت ارسال آثار و کسب اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره به آدرس https://harimeresalat.com مراجعه کنند.
وی به محورهای این دوره از جشنواره اشاره کرد و افزود: زن در جهان اسلام و ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت، زنان، اشتغالزایی، کارآفرینی، دانش بنیان، نقش حجاب و پوشش زن مسلمان در تمدن‌سازی و گفتمان انقلاب اسلامی، نقش زن در استحکام خانواده، جمعیت و ترویج سبک زندگی اسلامی، زن در رسانه‌های غربی و تبیین جایگاه زن در غرب و اسلام، الگوی سوم زن مسلمان و افتخارآفرینی زنان مسلمان در میادین بین‌المللی از محورهای این دوره از جشنواره بوده است.

لازم به ذکراست آثاری مورد داوری قرار می گیرند که در بازه زمانی ۳۰ تیر ماه ۱۴۰۱ لغایت ۲۵ مرداد ماه ۱۴۰۲ منتشر شده باشند

مشاهده بیشتر

admin

پایگاه خبری بصیرت نو

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا