رئیس سازمان بسیج رسانه خوزستان اهداف و برنامه های این سازمان در سال ۱۴۰۲ را تشریح کرد

رئیس سازمان بسیج رسانه خوزستان اهداف و برنامه های این سازمان در سال ۱۴۰۲ را تشریح کرد

به گزارش پایگاه خبری آوای باغملک: سجاد بهمئی در جلسه هیات اندیشه ورزان سازمان بسیج رسانه خوزستان که با حضور جانشین فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان در اهواز برگزار شد، اظهارکرد: امروز با توجه به شرایط خاص جامعه ملی و جهانی و همچنین نقش اساسی رسانه‌ در جهت‌دهی به مسائل خرد و کلان، نقش بسیج رسانه پررنگ است و در همین راستا با توجه به رسالت اصلی سازمان بسیج رسانه در حوزه جذب، آموزش و توسعه بسیج و همچنین تقویت جبهه رسانه انقلاب اسلامی، اقدامات مؤثری در حوزه عملکردی صورت گرفت.
وی ادامه داد: در سازمان بسیج رسانه استان خوزستان با تأسی از فرمایشات مقام معظم رهبری و پیگیری و تأیید جانشین فرماندهی سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان در حوزه تقویت جبهه رسانه انقلاب اسلامی با نگاه جذب حداکثری، امسال توانست در حوزه جذب نیروی انسانی ۲۸۱ نفر را در سطح استان و کانون‌های رسانه‌ای جذب کند. این سازمان در خوزستان، در چند سال اخیر در سطح بسیج رسانه کشور بسیار خوب کار کرده است.
رئیس سازمان بسیج رسانه خوزستان خاطرنشان کرد: در این سازمان سال گذشته در حوزه آموزش بیش از ۵ هزار ساعت نفر در سطح استان و شهرستان‌ها در مباحثی چون خبرنگاری، فن بیان و سواد رسانه‌ای آموزش دیدند. همچنین اقداماتی در حوزه فرهنگی، حوزه کارآمدسازی و دولت‌سازی، بحث هیات اندیشه‌ورزی وعرصه رویداد عمومی و فضای مجازی صورت گرفت.
وی بیان کرد: در حوزه تشکیل قرارگاه‌های رسانه‌ای، قرارگاه رسانه‌ای متروپل، قرارگاه رسانه‌ای اربعین، قرارگاه رسانه‌ای راهیان نور، برگزاری اردوی راهیان پیشرفت، راهیان نور، تورهای رسانه‌ای، میز رسانه، جلسات مطالبه‌گری، از مدیران استان و معاونین آن‌ها اقدامات خوبی توسط سازمان بسیج رسانه خوزستان صورت گرفت.
بهمئی گفت: امسال هم برنامه‌های ابلاغی ۷۲ برنامه هستند که قرار است در ۱۱ قرارگاه به انجام برسند؛ مهم‌ترین آن‌ها جذب، آموزش و توسعه بسیج است. ضمن این که راه‌اندازی جام رسانه، دیده‌بان رسانه و تور رسانه‌ای از دیگر برنامه‌های ۱۴۰۲ سازمان بسیج رسانه خوزسنان محسوب می‌شوند.

مشاهده بیشتر

admin

پایگاه خبری بصیرت نو

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا