مسئول بسیج رسانه خوزستان از رسانه ها بابت پوشش سفر رییس جمهور قدردانی کرد

مسئول بسیج رسانه خوزستان از رسانه ها بابت پوشش سفر رییس جمهور قدردانی کرد

به گزارش پایگاه خبری بصیرت نو؛ دکتر سجاد بهمئی در پیامی از خبرنگاران و اصحاب رسانه خوزستان برای ثبت لحظه به لحظه این سفر در سطح استان تقدیر کرد.

 سجاد بهمئی با اعلام اینکه رسانه های استان همکاری مطلوبی در پوشش خبری این سفر۲ روزه داشته اند طی پیامی از آنان قدردانی کرد.
در این پیام آمده است:
باسمه تعالی
بی شک نقش اصحاب حرفه ای، بی ادعا و پاکدست رسانه در تحولات و رویدادهای اجتماعی و خلق حماسه‌های ملی و سیاسی، بی بدیل است و این فرهیختگان قلم بدست در عرصه های گوناگون با تلاش شبانه‌روزی و همت خستگی‌ناپذیر همواره حق مطلب را ادا کرده‌اند
وی همچنین اظهار کرد: حضور و مشارکت پرشور و صمیمی مردم استان در استقبال باشکوه از رییس جمهور انقلابی و مردمی و هیات دولت تلاشگر در سفر به استان زرخیز و قهرمان پرور خوزستان به‌عنوان برگ زرین دیگری از حماسه آفرینی این ملت همیشه در صحنه این دیار در تقویم جمهوری اسلامی ایران ثبت و ضبط شد.
سازمان بسیج رسانه خوزستان بر خود لازم می داند از همکاری، همدلی و حضور موثر و فعّال تمامی خبرنگاران، عکاسان و اصحاب رسانه استان به عنوان نمایندگان افکار عمومی که زحمات و تلاش های زیادی را در این حضور ان شاءالله پر خیر و برکت متحمل شده اند تشکر و قدردانی نماید.
رییس جمهور و جمعی از اعضای هیات دولت در هفتمین سفر استانی خود روزهای ۷ و ۸ اردیبهشت ماه مهمان مردم استان خوزستان بودند.

مشاهده بیشتر

admin

پایگاه خبری بصیرت نو

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا