دوره توانمند سازی فرزندان کارکنان در شرکت آغاجاری برگزار می شود.

رئيس اداره آموزش شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري  از برگزاري دوره آموزشي توانمند سازي فرزندان كاركنان در حوزه كارآفريني خبر داد.

بصیرت نو خوزستان: به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز آغاجاری ، محمد پاکدل در این رابطه بیان کرد: در راستای ارتقا دانش  خانواده های  کارکنان ؛ فرزندان  ودانش آموختگان دانشگاهی و پیرو تاکیدات مدیر عامل محترم  مبنی برآشنایی فرزندان کارکنان   شرکت  آغاجاری با فعالیت های کارآفرینی و راه اندازی کسب و کارهای پایدار و موفق دوره آموزشی تخصصی توانمند سازی برگزار می شود.

پاکدل عنوان کرد: این دوره آموزشی در  5 محور و در قالب 36  ساعت آموزش برای هر نفربا حضور  اساتید مجرب دانشگاهی که دارای روزمه کاری موفق در این زمینه هستند تدوین و برنامه ریزی شده است.

وی با اشاره به ارتقا و رشد فرزندان کارکنان در حوزه کارآفرینی گفت:   در گام نخست کلیه افراد متقاض  از طریق پرسشنامه خود سنجی و مصاحبه حضوری  مورد ارزیابی قرار گرفته و پس از کسب امتیاز لازم و شرایط مورد نظر جهت شرکت در این دوره آموزشی دعوت خواهند شد.

رئیس اداره آموزش افزود: این دوره آموزشی با عناوین ایجاد انگیزه برای کارآفرینی و پرورش ایده ، تهیه مدل و نوشتن طرح کسب و کار ، ارتباط و اصول مذاکره، ارتقا توانمندی شخصی و کار تیمی و آشنایی با اجزا و کارکردهای اکو سیستم و نوآوری کشور برگزار می شود.

 

مشاهده بیشتر

admin

پایگاه خبری بصیرت نو

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا