موضوعات داغ

اجازه نمی دهیم خطوط قرمز نظام مورد هجمه و آسیب قرار بگیرد

زنجان-رئیس ستاد پیشگیری و رسیدگی جرایم و تخلفات انتخاباتی استان گفت:در این دوره انتخاب مجریان انتخابات از افراد بی حاشیه ، متدین و سالم امری ضروری است.

اجازه نمی دهیم خطوط قرمز نظام مورد هجمه و آسیب قرار بگیرد

به گزارش خبرگزاری بسیج از زنجان؛ حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در اولین جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی جرایم و تخلفات انتخاباتی استان زنجان که با حضور اعضای اصلی و مقامات استانی در سالن کنفرانس دادگستری زنجان برگزار شدگفت:در انتخابات گذشته تجربیات و توفیقات خوبی در راستای اجرای دستورالعمل ستاد انتخابات داشتیم که البته کوتاهی‌ها و مشکلاتی هم بعضا وجود داشت که در این دوره این مشکلات و تخلفات بایستی مرتفع شود.
اجازه نمی دهیم خطوط قرمز نظام مورد هجمه و آسیب قرار بگیرد
وی بر ضرورت تشکیل ستاد‌های پیشگیری و رسیدگی جرایم و تخلفات انتخاباتی در شهرستان‌ها تأکید کرد و افزود:این ستاد بر اساس اعلام مرکز ۸ وظیفه مهم بر عهده دارد.
رئیس ستاد پیشگیری و رسیدگی جرایم و تخلفات انتخاباتی استان با اشاره به اینکه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات با قدرت و همت مضاعف در دستور کار مسئولان قرار گیرد و برای تحقق این امر وظایفی که بر عهده ماست، باید در جلب اعتماد عمومی ایفای نقش کنیم چرا که امروز دشمنان برای کم رنگ کردن مردم پای صندوق‌های رای هزینه‌های زیادی می‌کنند.
صادقی نیارکی با بیان اینکه رسالت این ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی و کاستن هزینه‌ها از جمهوری اسلامی است افزود: در این دوره انتخاب مجریان انتخابات از افراد بی حاشیه، متدین و سالم امری ضروری است.
رئیس کل دادگستری استان زنجان ادامه داد:مجریان انتخاباتی ضمن داشتن تدین و سلامت بایستی اصل بی طرفی در انتخابات را رعایت نمایند و حتی در اظهار نظر و سخنرانی‌ها نیز به این اصل عمل نمایند.
وی اظهار داشت: انتخاب اصلح از میان افراد صالح مهم است لذا دقت لازم در تایید صلاحیت افراد، از بروز مشکلات و هزینه‌های بعدی جلوگیری خواهد کرد که در اینجا وظایف ما سنگین‌تر است.
صادقی نیارکی گفت: کوشش شود افراد نااهل در عرصه انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا وارد نشوند.
عالیترین مقام قضایی استان زنجان افزود: ما تحت هیچ شرایطی نباید اجازه دهیم خطوط قرمز نظام مورد هجمه و آسیب قرار بگیرد و با افرادی که بخواهند به این خطوط قرمز خدشه وارد کنند برابر قانون برخورد خواهیم کرد.

به این مقاله امتیاز دهید.

امتیاز کاربران: 0.1 ( 1 رای)
منبع
بسیج نیوز
مشاهده بیشتر

admin

پایگاه خبری بصیرت نو

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا