نشست روشنگری حوزه بسیج کارمندی شهرستان خرمشهر در سالروز آزادسازی این شهر مقدس ، برگزار شد

نشست روشنگری حوزه بسیج کارمندی شهرستان خرمشهربا حضور فرماندهان پایگاه های بسیج کارمندی و کارگری شهرستان خرمشهر و منطقه آزاد اروند ، با سخنرانی سرهنگ مهدی پور معاون هماهنگ کننده حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ولیعصر عج خوزستان ، در سالن همایش های ساختمان مرکزی بندر خرمشهر برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری بصیرت نو، برادر توکلی فرمانده حوزه بسیج کارمندی و کارگری شهرستان خرمشهر ضمن خیر مقدم به حضار و مدعوین این نشست تخصصی ، سالروز آزاد سازی خرمشهر را گرامی داشت و در این باره افزود : از برادران پاسدار و بسیجی که در روزهای سخت کرونایی یاری رسان مردم خرمشهر بودند و این بار در جبهه سلامت ، عزتمندانه در کنار مردم ایستادند ، تشکر میکنم و خود را برای آزادی خرمشهر ها آماده می‌کنیم و امید آن داریم تا زیر سایه ولیعصر (عج) ، سربازان خوبی برای این مکتب مقدس باشیم.

در همین راستا سرهنگ مهدی پور معاون هماهنگ کننده حوزه نمایندگی ولیعصر (عج) با اشاره به عملیات غرورآفرین آزادسازی خرمشهر در ۳ خرداد ۱۳۶۱ ، اظهار کرد: خرمشهر ، یادگار روزهای پر افتخار دفاع مقدس و نماد ایستادگی و مقاومت ، سال هاست که در دل های ایرانیان جا گرفته است و این مردم با غیرت ، تا پای جای و تا آخرین قطره خون پای آرمان های نظام و انقلاب ایستادند . درود بر شما که همچنان ایستاده اید و طی مسیر میکنید.

سرهنگ مهدی پور افزود: اینک که چشم جهانیان به ایران و ایرانی است و در یک پیچ تاریخی قرار گرفته ایم ، مقاومت و ایستادگی بیشتر معنا پیدا می‌کند. آمریکا و هم پیمانانش ما را میان موشک و معیشت قرار دادند و بارها بر علیه ایران و ایرانی به انحا مختلف هجوم آوردند و در انتها مشاهده کردند که این مردم ایران هستند که پیروزند.

وی در ادامه تصریح کرد: یقیناً بیش از پیش ، حضور ملت شریف ایران و مردم غیور خوزستان بالاخص مردم شهید داده خرمشهر ، با حضور خود در پای صندوق های رأی ، مشت محکمی بر دهان صهیونیزم جنایتکار ، آمریکای آدم کش و هم پیمانانشان خواهد بود.

 

مشاهده بیشتر

admin

پایگاه خبری بصیرت نو

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا