معاون درمان دانشکده علوم پزشکی شوشتر خبر داد؛ دعوت از گروه‌های جهادی برای کمک به کادر درمانی شوشتر

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی شهرستان شوشتر، از گروه‌های جهادی برای کمک‌رسانی به کادر درمانی این شهرستان دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار بصیرت نو نوذر کلانتر  اظهار کرد: از همه نیروهای جهادی و مردمی که توانایی کمک به بیماران کرونایی دارند، درخواست می‌شود که به معاونت درمان علوم پزشکی شوشتر مراجعه کنند.

وی افزود: در روزهای گذشته ۲۰ پرستار از بیمارستان الهادی به کمک کادر درمان بیمارستان خاتم الانبیا رفتند.

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی شهرستان شوشتر با بیان اینکه در شبانه‌روز گذشته در شوشتر دو بیمار مبتلا به کرونا فوت شدند، خبر داد: ظرفیت بیمارستان خاتم الانبیا در حال تکمیل شدن است.

کلانتر با اشاره به اینکه درمان سرپایی تزریقی بیماران کرونایی در شوشتر از دو روز پیش آغاز شده است، بیان کرد: بی‌مبالاتی خرید عید باعث افزایش مبتلایان به کرونا در این شهرستان است.

وی افزود: مراجعات سرپایی در بیمارستان خاتم الانبیا سه برابر و بستری‌ها دو برابر شده است که از گتوند و لالی نیز بیماریان زیادی به این بیمارستان مراجعه کرده که درمان و یا بستری شدند.

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی شهرستان شوشتر با اشاره به اینکه روزانه ۱۵۰ تست پی سی آر در شوشتر انجام می‌شود، بیان کرد: از این ۱۵۰ تست، ۵۰ درصد آن مثبت بوده که اکثر بستری‌ها از نوع کرونا انگلیسی است.

کلانتر در خصوص اینکه شرایط کنونی شهرستان همانند پیک اوج خیز کرونا در تیرماه سال گذشته است، گفت: از مردم درخواست می‌شود که از تجمع پرهیز و از دو ماسک جراحی به صورت همزمان استفاده کنند تا شاهد مرگ‌ومیر بیشتر مردم نباشیم.

مشاهده بیشتر

admin

پایگاه خبری بصیرت نو

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا