قرن جدید قرن تفکر سردار سلیمانی است

مسئول سازمان فضای مجازی سپاه فجر فارس:

قرن جدید قرن تفکر سردار سلیمانی است

مسئول سازمان فضای مجازی سپاه فجر فارس گفت: معتقدیم قرن جدید قرن تفکر سردار سلیمانی است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، مراسم اختتامیه نخستین جشنواره ملی تولید محتوا «عصر سلیمانی» به‌همت سازمان فضای مجازی سپاه فجر در  شیراز، در حال برگزاری است.

محمد صحت، رئیس سازمان فضای مجازی سپاه فجر فارس در این مراسم، عصر کنونی را عصر تفکر سردار سلیمانی دانست و گفت: معتقدیم قرن جدید قرن تفکر سردار سلیمانی است به‌همین نام جشنواره خود را برای ارائه محتواهای فاخر هنری و رسانه‌ای که به‌مناسبت نخستین سالگرد شهادت سردار دل‌ها برگزار شد، «عصر سلیمانی‌ها» انتخاب کردیم.

وی ضمن قدردانی از همراهی دستگاه‌هایی نظیر جهاددانشگاهی، بسیج هنرمندان، کمیته امداد و ارشاد فارس در برپایی این جشنواره که سپاه فجر را یاری رساندند، گفت: این جشنواره در دو بخش رویدادی و مسابقه‌ای برگزار شد که بخش رویدادی آن در سطح استان و توسط گردان‌های سایبری بسیج اجرا شد و بخش مسابقه‌ای آن به‌صورت عمومی است و اقشار مختلف مردم  در آن شرکت کردند.

صحت با تصریح اینکه جشنواره مذکور در ۴ قالب فیلم کوتاه، پویانمایی، نرم‌افزار اندروید و پوستر و در دو بخش موضوعی و ویژه اجرا شد، گفت: موضوع ویژه این جشنواره شامل «مکتب سلیمانی، «ما ملت امام حسینیم» و «ما ملت شهادتیم» و موضوعات فرعی آن هم شامل «شهدای مقاومت»، «مذاکره»، «پیروزی انقلاب»، «نفوذ»، «ویروس کرونا»، «شهدای ترور» و «سواد رسانه‌ای» بودند.

مسئول سازمان فضای مجازی سپاه فجر ادامه داد: به‌طور کلی ۷۲۳ اثر به دبیرخانه جشنواره در بخش رویدادی ارسال شد که از این تعداد ۲۰۴ اثر پوستر، ۸۶ اثر پویانمایی، ۱۶ نرم‌افزار و ۹۶ فیلم کوتاه بوده است که از این تعداد ۴۰۲ اثر هم وارد مرحله نهایی داوری شدند.

وی با بیان اینکه ۲۵۰ مورد آثار ارسالی به تلگرام جشنواره بوده است، گفت: در بخش پوستر ۳ نفر، نرم‌افزار یک نفر و سایر رشته‌ها دو نفر به‌عنوان برگزیده این جشنواره انتخاب شدند.

صحت اظهار کرد: در بخش مسابقه‌ای نیز ۷۸ هزار نفر بازدید از وصیت‌نامه شهید سلیمانی داشتیم که ۲۰ هزار نفر در مسابقه آن شرکت کردند و در نهایت امروز از میان ۷ هزار و ۲۰۰ نفر قرعه‌کشی اهدای جوایز انجام می‌شود.

مسئول سازمان فضای مجازی سپاه فجر در پایان گفت: یکی دیگر از برنامه‌های این مراسم افتتاح مراکز متنای سازمان فضای مجازی سپاه شهرستان‌های لارستان، جهرم و کازرون است.

در ادامه این مراسم که هم‌اکنون در حال برگزاری است، بعد از سخنرانی سردار یدالله بوعلی، فرمانده سپاه فجر فارس اسامی برگزیدگان جشنواره اعلام و قرعه‌کشی مسابقه وصیت‌نامه شهید سلیمانی نیز انجام خواهد شد.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

admin

پایگاه خبری بصیرت نو

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا