فرماندار اهواز: ۸۳ داوطلب شوراهای شهر اهواز و الهایی رد صلاحیت شدند

به گزارش پایگاه خبری بصیرت نو، جمال عالمی نیسی روز چهارشنبه با بیان اینکه ۷۶۷ نفر برای عضویت در انتخابات شوراهای اسلامی کلانشهر اهواز و شهر الهایی ثبت نام نهایی شده است، افزود: از این تعداد ۷۴۵ داوطلب برای شورای کلانشهر اهواز و ۲۲ داوطلب برای شهر الهایی ثبت نام کردند.

وی با بیان اینکه ۲۵ داوطلب از حضور در انتخابات شوراهای اسلامی اهواز و الهایی انصراف دادند، ادامه داد: از این تعداد ۲۳ داوطلب مربوط به اهواز و ۲ داوطلب مربوط به الهایی است.

فرماندار اهواز با بیان اینکه در مجموع ۶۳۱ داوطلب عضویت درشوراهای اسلامی کلانشهر اهواز و شهرالهایی تایید صلاحیت شدند، افزود: نتیجه صلاحیت یا رد صلاحیت داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی کلانشهر اهواز و شهر الهایی امروز هشتم اردیبهشت ماه در فرمانداری به داوطلبان ابلاغ می شود.

عالمی نیسی در پایان گفت: داوطلبان در صورت داشتن اعتراض به رد صلاحیت، از فردا نهم تا دوازدهم اردیبهشت (به مدت چهار روز) مراتب اعتراض خود را به هیات نظارت بر انتخابات استان خوزستان به آدرس ( جنب سامد استانداری وایستگاه آتش نشانی،روبروی جمعیت هلال احمر اهواز) اعلام نمایند.

گفتنی است انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی همزمان با سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در روز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می شود.

مشاهده بیشتر

admin

پایگاه خبری بصیرت نو

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا