رئیس سازمان بسیج مستضعفین در رزمایش کمک مومنانه اهواز: ایران کنار مردم فلسطین ایستاده است

سردار سلیمانی در رزمایش کمک مومنانه اهواز گفت: امروزاهداف راهبردی نظام جمهوری اسلامی درحال گام برداشتن است وما به مردم مظلوم فلسطین میگوییم که ایرانی‌ها در کنارشما هستیم و قلب‌های ما به عشق پیروزی شمامی‌تپد.

به گزارش پایگاه خبری بصیرت نو ،رزمایش توزیع بیش از ۶ هزار بسته معیشتی و تعمیر وسایل سرمایشی توسط ۲۳ هزار نیروی جهادی بسیج سازندگی استان خوزستان، آغاز شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین که مهمان ویژه این مراسم بود، اظهار داشت: سالگرد عملیات بیت المقدس را در شرایطی گرامی می‌داریم که نبرد عظیمی جهت شکست رژیم صهیونیستی شروع شده است.

سردار سلیمانی گفت: امروز اهداف راهبردی نظام جمهوری اسلامی در حال گام برداشتن است و ما به مردم مظلوم فلسطین میگوییم که ما ایرانی‌ها در کنار شما هستیم و قلب‌های ما به عشق پیروزی شما می‌تپد.

وی با اشاره به اقدام جهادگران و گروه‌های مختلف بسیج در دوران شیوع کرونا ادامه داد: در دوران جولان کروناویروس، به تدبیر مقام معظم رهبری، وحدت ملی شکل گرفت و مردم نسبت به مشکلات هم میهنان خود بی تفاوت نماندند.

سردار سلیمانی اضافه کرد: طرح مردم پایه سردار حاج قاسم سلیمانی به شکل ویژه در خوزستان اجرا شد این طرح توانست با ساماندهی کمک‌های مردمی در سال ۱۳۹۹، بیش از ۸۵۰ هزار بسته معیشتی را میان خانواده‌های کم برخوردار و آسیب دیده از کروناویروس توزیع کند.

وی افزود: توزیع جهیزیه و تعمیر دستگاه‌های سرمایشی مردم خوزستان در گرمای سخت استان خوزستان کار ارزشمند سپاه استان است و امیدواریم همانگونه که اشاره شد: با این شعار در تابستان ۱۴۰۰ هیچ خانواده محرومی بدون لوازم سرمایشی روز‌های خود را سپری نکند.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر خوزستان نیر در ادامه گفت: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و پشتیبانی طرح مردمی سردار حاج قاسم سلیمانی ، رزمایش کمک‌های مومنانه در سراسر استان توسط سپاه حضرت ولی عصر استان خوزستان در حال انجام است و جهادگران، داوطلبانه جهت کمک به محرومان شتافتند.

سردار شاهوارپور با بیان اینکه امروز نیز درهمین راستا، رزمایش توزیع ۶ هزار و ۲۰۰ بسته کمک‌های مومنانه و کمک رسانی ۲۳ هزار نفری جهادگران برای تعمیرات لوازم سرمایشی محرومان با رمز یا علی بن ابیطالب (ع) آغاز شد افزود: هزار گروه جهادی سازماندهی شده در نواحی مختلف بسیج برای تعمیر و سرویس کولر‌ها و لوازم سرمایشی، تا پایان شهریور ماه کار جهادی خود را ادامه می‌دهند.

مشاهده بیشتر

admin

پایگاه خبری بصیرت نو

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا